header MY040719   

Perkhidmatan Bernilai Komitmen Kami

PUSAT PENYELIDIKAN DAN INOVASI

Dr Rohana Abdul Rahman direktori
 Dr ROHANA ABDUL RAHMAN
 Pegawai Penilaian Gred W48 
 Ketua Pusat Penyelidikan dan Inovasi
 Penilai Berdaftar, Pengurus Harta Berdaftar
 03-89118606
 Alamat emel ini dilindungi dari Spambot. Anda perlu hidupkan JavaScript untuk melihatnya.
   

 
            UNIT PENYELIDIKAN                                                    UNIT NAPREC                                         UNIT PERUNDINGAN DAN INOVASI

 Satinah Safirol                     
Norain                                              
                               NOR RAFIDAH ABDULLAH                               
Sr Satinah binti Safirol     Norain binti Abdul Hamid
   Nor Rafidah binti Abdullah
 Pegawai Penilaian Gred W44    Pegawai Penilaian Gred W44    Pegawai Penilaian Gred W44
 Ketua Unit Penyelidikan    Ketua Unit NAPREC    Ketua Unit Perundingan Dan Inovasi
 03-89118619    03-89118709    03-89118617
 satinah@inspen.gov.my    Alamat emel ini dilindungi dari Spambot. Anda perlu hidupkan JavaScript untuk melihatnya.
 rafidah@inspen.gov.my
           
   Mohd Fitry bin Hassim
   Mohd Sharil bin Razali
   Maria binti Mosidi
   Pegawai Penilaian Gred W44    Pegawai Penilaian Gred W41    Pegawai Penilaian Gred W44
    Pegawai Penyelidik Kanan
   Pegawai Penyelidik     Pegawai Penyelidik Kanan
   03-89118616
   03-89118618    03-8911 8619
   fitry.hassim@inspen.gov.my    msharil@inspen.gov.my    Alamat emel ini dilindungi dari Spambot. Anda perlu hidupkan JavaScript untuk melihatnya.
           
   Siti Noraishah binti Saharif 
  Haryani binti Hamzah    Fatimah binti Zulkifli
   Pegawai Penilaian Gred W44
   Penolong Pegawai Penilaian Gred W32    Pegawai Penilaian Gred W44
   Pegawai Penyelidik     Penolong Pegawai Penilaian    03-89118608

 03-8911 8000 samb 1026            
 03-89118618    Alamat emel ini dilindungi dari Spambot. Anda perlu hidupkan JavaScript untuk melihatnya.
 noraishah@inspen.gov.my
 @inspen.gov.my  
           Nasmalina binti Razali
   Nur Hafizah binti Zahari    Anis Adila binti Mohammed Nasir    Penolong Pegawai Penilaian Gred W32
        Perangkawan Gred E41
   Pembantu Tadbir P/O Gred N19    Penolong Pegawai Penilaian
   0389118618
   Pembantu Tadbir P/O    03-89118630
   hafizah@inspen.gov.my
    03-89118800     nasmalina@inspen.gov.my
     Alamat emel ini dilindungi dari Spambot. Anda perlu hidupkan JavaScript untuk melihatnya.    
           Sharifah Azmawati binti Syed Abdul Aziz
           Penolong Pegawai Penerbitan
         03-89118800
         Alamat emel ini dilindungi dari Spambot. Anda perlu hidupkan JavaScript untuk melihatnya.
           
         Nurabanu binti Md Ab Wahab
   KOSONG
     Pembantu Tadbir P/O
   Pembantu Tadbir P/O      03-89118800
    0389118618    nurabanu@inspen.gov.my
 @inspen.gov.my    
     
   Noor Hazizi Muhamad        Puteh Fatimah Muniram
   Pembantu Operasi N11        Pembantu Awam
   0389118800      03-89118800
 hazizi@inspen.gov.my      Alamat emel ini dilindungi dari Spambot. Anda perlu hidupkan JavaScript untuk melihatnya.