header MY040719   

Perkhidmatan Bernilai Komitmen Kami

 

PUSAT PENYELIDIKAN DAN INOVASI

En Arif 
 Sr Dr. Mohd Arif bin Mat Hassan
 Pegawai Penilaian Gred W48 
 Ketua Pusat Penyelidikan dan Inovasi
 Penilai Berdaftar, Pengurus Harta Berdaftar
 03-89118606
 Alamat emel ini dilindungi dari Spambot. Anda perlu hidupkan JavaScript untuk melihatnya.
   

 
            UNIT PENYELIDIKAN                                    UNIT NAPREC                                         UNIT PERUNDINGAN DAN INOVASI

 Siti Noraishah                     

 Fatimah                                             

                                                             
Siti Noraishah binti Saharif   Fatimah binti Zulkifli
   KOSONG
 Ketua Unit Penyelidikan    Ketua Unit NAPREC    Ketua Unit Perundingan Dan Inovasi
 03-89118619    03-89118709    03-89118617
  noraishah@inspen.gov.my    Alamat emel ini dilindungi dari Spambot. Anda perlu hidupkan JavaScript untuk melihatnya.
 @inspen.gov.my
           
   Mohd Fitry bin Hassim
   Mohd Sharil bin Razali
   Sr Muhammad Suffian bin Ali 
   Pegawai Penilaian    Pegawai Penilaian Gred    Pegawai Penilaian 
    Pegawai Penyelidik Kanan
   Pegawai Penyelidik  Kanan    Pegawai Penyelidik Kanan
   03-89118616
   03-89118618    03-8911 8619
   fitry.hassim@inspen.gov.my    msharil@inspen.gov.my    suffian.ali@inspen.gov.my
           
  Sr Jayanthi Kupusamy
 
   Sr Nurzalina binti Luso 
   Pegawai Penilaian 
   
   Pegawai Penilaian 
   Pegawai Penyelidik Kanan    
   Pengawai Penyelidik Kanan

 03-8911 8000 samb 1026             
 
 03-89118608
 jayanthi@inspen.gov.my
   
 Alamat emel ini dilindungi dari Spambot. Anda perlu hidupkan JavaScript untuk melihatnya.
           
   Nur Hafizah binti Zahari    Haryani binti Hamzah    Nasmalina binti Razali
        Perangkawan 
   Penolong Pegawai Penilaian
   Penolong Pegawai Penilaian 
 0389118618  03-89118618  03-89118630
   hafizah@inspen.gov.my
   Alamat emel ini dilindungi dari Spambot. Anda perlu hidupkan JavaScript untuk melihatnya.
   nasmalina@inspen.gov.my
 
   
 
   KOSONG    Samsyra binti Sapiee    Norazura binti Padri
   Pembantu Tadbir P/O    Pembantu Tadbir P/O    Pembantu Tadbir P/O
 0389118618  03-89118800  03-89118800
 @inspen.gov.my  Alamat emel ini dilindungi dari Spambot. Anda perlu hidupkan JavaScript untuk melihatnya.     norazura@inspen.gov.my
           
   Noor Hazizi bin Muhamad
     
   Pembantu Operasi N11      
 0389118800        
   hazizi@inspen.gov.my