header EN040719

 

 

PUSAT PEMBANGUNAN PROFESIONAL

 PnFadzilah sisi
 Fadzilah binti Abd Hamid
 Pegawai Penilaian Gred W52 
 Ketua Pusat Pembangunan Profesional
   Penilai Berdaftar, Pengurus Harta Berdaftar
 03-89118604
 This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

 

                                                                           

  UNIT PEMBANGUNAN DAN KEPAKARAN                                        UNIT PENGURUSAN LATIHAN
            juliana                 Attirah
  Nor Juliana binti Majuki
   YM Raja Attirah binti Raja Ahmad 
 Pegawai Penilaian Gred W48    Pegawai Penilaian Gred W44
 Ketua Unit Pembangunan Dan Kepakaran    Ketua Unit Pengurusan Latihan                      
 03-89118682    03-89118683
 norjulianaThis email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.  This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
       
   Mohd Khairil Azley bin Lahom
   Nor Diana Aisyah binti Nor Hanapi
   Pegawai Penilaian Gred W44 (M)    Pegawai Penilaian Gred W44 (M)
   Pengurus Latihan Kanan    Pegawai Latihan
    03-89118685  03-89118689
   This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.@inspen.gov.my  This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
       
   Nurzahirah binti Umar    Normah binti Berahim
   Pegawai Penilaian Gred W44 (M)    Pembantu Penilaian Kanan (Latihan)
   Pengurus Latihan Kanan    Pembantu Penilaian
   03-8911 8697  03-89118800
    nurzahirah@inspen.gov.my  normah@inspen.gov.my
       
   Ahmad Humaizi bin Ismail    Norzarah Mohamad binti Nordin
   Pegawai Penilaian Gred W44 (M)    Pembantu Tadbir (P/O) N19
   Pengurus Latihan Kanan    Pembantu Tadbir
 03-89118688  03-89118800
 ahumaizi@inspen.gov.my  norzarah@inspen.gov.my
       
   Nur Atika Munira binti Mohd Mujab    Nor Azizah binti Mustapa
   Pegawai Penilaian Gred W44 (M)    Pembantu Tadbir (P/O) N19
   Pengurus Latihan Kanan    Pembantu Tadbir
 03-89118685  03-89118800
 nuratika@inspen.gov.my  norazizah@inspen.gov.my
       
   Nurul Hazerin binti Ahmad Idris
  Hadizah binti Othman
   Pegawai Penilaian Gred W44 (M)
   Pembantu Tadbir (P/O) N19
   Pengurus Latihan Kanan  Pembantu Tadbir 
 03-89118699    03-89118800
 nurulhazerin@inspen.gov.my    This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
       
   Nurul Ain binti Abu Bakar    Noorafiqah binti Hamzah
   Pegawai Penilaian Gred W41    Pembantu Tadbir (P/O) N19
   03-89118686    03-89118800
 This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.    noorafiqah@inspen.gov.my
     
   Irsyaduddin bin Ismail    
   Pegawai Penilaian Gred W41    Nor Haffizah binti Arffain
   Pengurus Latihan Kanan    Pembantu Operasi
   03-89118681    03-89118800
   irsyaduddin@inspen.gov.my    norhaffizah@inspen.gov.my
       
   KOSONG    Shamsul Faizal bin Deraman
   Penolong Pegawai Penilaian Kanan (Latihan)    Pembantu Operasi
   03-89118692
    03-89118800
 @inspen.gov.my
   sfaizal@inspen.gov.my
       
   Kesuma binti Zakaria    Zulalina binti Hydir
   Penolong Pegawai Penilaian Kanan (Latihan)    Personel MyStep
   03-89118695    03-89118800
   kesuma.zakaria@inspen.gov.my      zulalinaThis email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
       
   Wan Nor Shahirah binti Ismail    
   Pembantu Penilaian Kanan (Latihan)
   
   03-89118800    
 shahirah@inspen.gov.my  
 
   Norzehan binti Mohd Kamis    
   Pembantu Penilaian (Latihan)
   
   03-89118800    
 yan@inspen.gov.my    
   
   Zaiasraa binti Abdolah    
   Pembantu Penilaian    
   03-89118800    
   zaiasraa@inspen.gov.my    
       

Please publish modules in offcanvas position.